Narzędzia analityczne do oceny ryzyka

Przekształć dane w wiedzę, a następnie przełóż zdobytą wiedzę na działanie, podejmując właściwe decyzje dotyczące klientów na wszystkich etapach cyklu życia klienta.

Experian od lat współtworzy międzynarodowe wytyczne oraz trendy w obszarze zarządzania ryzykiem oraz budowie modeli scoringowych.

Dane to podstawa skutecznego zarządzania. Ich zrozumienie napędza podejmowanie decyzji. Najważniejsze jest jednak to, jak je wykorzystasz i co dzięki nim osiągniesz. Łącząc zaawansowane narzędzia i techniki z ekspercką wiedzą w obszarze modelowania ryzyka kredytowego,  przekładamy język danych na transparentną informację zarówno z wykorzsytaniem tradycyjnego podejścia regulacyjnego, jak i nowoczesnych wdrożeń w oparciu o dane alternatywne i metody uczenia maszynowego.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć rozwój Twojej firmy

Scoring Kredytowy i Kastomizowana Analityka

Nasze dedykowane rozwiązania analityczne pomagają lepiej zrozumieć potrzeby, zachowania i sytuację finansową poszczególnych klientów. Rozległa wiedza w zakresie narzędzi analitycznych do oceny ryzyka pozwala nam na oferowanie rozwiązań dopasowanych do każdego etapu cyklu życia klienta w wielu branżach: finasowa, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna, energetyczna, e-commerce...

Scoring Aplikacyjny i Behawioralny

Narzędzia przewidujące prawdopodobieństwo wystąpienia określonych zachowań u wnioskodawców, pozwalają na podejmowanie skutecznych zautomatyzowanych decyzji. Experian jest ekspertem w budowe systemów decyzyjnych z uwzględnieniem danych wnioskowych, demograficznych, transakcyjnych jak również danych alternatywnych, jak: Open Banking, Web Data, dane geo-demograficzne, dane z urządzeń elektronicznych, scrapingowych, logów systemowych, cookies...

Estymacja dochodów i wydatków

Przewiduj precyzyjnie dochody i wydatki swoich klientów, kastomizuj procesy decyzyjne bez zbędnej biurokracji i papierologii.

Sztuczna inteligencja

Maksymalizuj wartość firmy i napędzaj swój rozwój, wykorzystaj potencjał najnowszych technologii i precyzyjnej analityki na danych nieustrukturyzowanych. Weryfikuj intencje i motywacje swoich klientów, bądź ich niewidocznym najlepszym doradcą.