Zaawansowane narzędzia analityczne firmy Experian

Korzystaj z najnowszych technologii i usług analitycznych, które pomogą Twojej firmie w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej dzięki oszczędności kosztów infrastruktury, wykorzystaniu nowoczesnych, ale też globalnie sprawdzonych innowacji analitycznych

Zobacz w danych więcej i korzystaj z tej wiedzy w czasie rzeczywistym, dzięki naszym real-timowym usługom analitycznym oraz najlepszym danym pochodzącym z zasobów Twojej firmy i baz i doświadczenia Experian. Współpracuj z zaufanym partnerem, który pomoże Twojej firmie odnaleźć nowe standardy obsługi klientów.

Pomożemy Twojej firmie:

  • Skrócić czas wdrożenia produkcyjnego i reakcji na potrzeby klienta
  • Uzyskać dostęp do najnowszych technik analitycznych za sprawą naszych usług i platform i centrów danych
  • Obniżyć ryzyko projektowe
  • Podnieść kompetencje wewnętrznych zespołów analitycznych

Korzyści ze współpracy z Experian

  • Inteligentne narzędzia analityczne i techniki modelowania, w tym zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji oraz technik uczenia maszynowego, pozwalające na dogłębne testowanie scenariuszy biznesowych przed ich wdrożeniem.
  • Dzięki kombinacji danych Twojej firmy i zewnętrznych danych z bazami danych Experian, współtworzona jest unikalna przestrzeń decyzyjna dyktująca kierunki zmian biznesowych
  • Nasi specjaliści ds. obróbki danych i konsultanci ds. analizy danych pozostają do Twojej dyspozycji, wspierając Twoje wewnętrzne zespoły w maksymalnym wykorzystaniu zdobytych informacji.

Dowiedz się, jak możemy pomóc wesprzeć rozwój Twojej firmy

Korzystaj z zaawansowanych narzędzi analitycznych…

Potencjał danych z Internetu na Twoich usługach

Wykorzystaj potencjał danych z sieci by móc uzupełnić swoje procesy decyzyjne o nowe zewnętrzne źródło danych i bardziej wydajnie zarządzać ryzkiem, generując nowy, bardziej bezpieczy biznes i zrób krok milowy wyprzedzający konkurencję. 

Sztuczną inteligencję

Maksymalizuj relacje z klientem, łącząc nietradycyjne źródła danych z uczeniem maszynowym.