Cyfrowy onboarding

Zdobądź i zatrzymaj większą liczbę klientów dzięki szybkiemu, inteligentnemu i bezproblemowemu cyfrowemu onboardingowi

Klienci oczekują najwyższej jakości cyfrowych doświadczeń. Pragną otrzymać właściwy produkt we właściwym momencie – tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie pozwólmy im czekać!

Szybki, inteligentny i bezproblemowy onboarding klientów zmniejsza ryzyko Twojej firmy, chroniąc ją i napędzając jej rozwój.

Jako Twój partner strategiczny pomożemy Ci w pozyskaniu większej liczby klientów, zmniejszając zależność od składania wniosków w formie papierowej przy jednoczesnym nieustannym zmniejszaniu ryzyka.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy napędzać rozwój Twojej firmy

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Kompleksowe zarządzanie ryzykiem

Onboarding cyfrowy automatycznie łączy się z Twoimi wszystkimi istniejącymi źródłami danych, wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Zgromadzone dane są udostępniane naszemu silnikowi decyzyjnemu do zarządzania strategią, dzięki czemu zarządzanie scoringiem kredytowym, polityką kredytową Twojej firmy, w tym wyceną ryzyka, zarządzaniem wyjątkami oraz zarządzaniem poleceniami odbywa się w jednym miejscu 

Zautomatyzowana ocena ryzyka kredytowego w czasie rzeczywistym umożliwi Ci błyskawiczne podejmowanie decyzji

Wydajność

Digital Onboarding został wyposażony w zoptymalizowany interfejs użytkownika oraz ścieżki klienta (customer journey) 

Regularna, powdrożeniowa analiza wyników pozwala na dalsze doskonalenie procesu:

– Ocena tysięcy odtworzeń nagrań wideo, dane o zdarzeniach, wgląd w interakcje użytkowników

– Weryfikacja danych przez ekspertów z dziedziny UX, posiadających doświadczenie w prowadzeniu projektów onboardingu cyfrowego w ponad 25 krajach, w tym:

Nastroje konsumenckie, obszary wymagające usprawnień, zalecane eksperymenty do przeprowadzenia, analiza wpływu poprzednich eksperymentów, wydajne zarządzanie poleceniami i wiele więcej.

Standardowa ścieżka zakupowa klienta ubiegającego się o finansowanie:

Na jakie korzyści możesz liczyć? Umów się na prezentację z naszym zespołem i dowiedz się więcej. Chcesz odkryć pełne możliwości onboardingu cyfrowego? Umów się na prezentację z naszym zespołem i udaj się w podróż ku realizacji wspaniałych doświadczeń – zarówno dla siebie, jak i swoich klientów.

Bezproblemowy onboarding klienta

Digital onboarding został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu klientom wyjątkowych doświadczeń, pozwalając na „wejście w skórę ” klienta. Standardowa ścieżka zakupowa klienta ubiegającego się o kredyt przedstawiono na obrazku poniżej

Typical Journey for a Loan Application

Typical Journey for a Loan Application

How it can work for you? To find out more, book a demonstration with our team. To see the full possibilities digital onboarding offers, book a demonstration with our team and let’s begin the journey to great experiences for you and your customers

Podejmuj inteligentne decyzje dzięki…

PowerCurve Dynamic decision management

Identity and Fraud solutions with CrossCore