PowerCurve Originations

Jak skuteczny jest proces pozyskiwania klientów w Twojej firmie?

Świat danych nieustannie się rozrasta. co stanowi okazję do zbudowania kompleksowego wizerunku osób ubiegających się o produkty, umożliwiając Twojej firmie podejmowanie trafnych i właściwych decyzji w ciągu kilku sekund. Czy w pełni wykorzystujesz potencjał swojego aktualnego procesu pozyskiwania klientów?

PowerCurve Originations to nasze narzędzie usprawniające proces obsługi klienta, zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu złożonych procesów i decyzji dnia dzisiejszego, by czerpać korzyści z nowych możliwości jutra. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia w pozyskiwaniu klientów z unikalną kombinacją inteligentnej analizy danych, narzędzi analitycznych, decyzji i windykacji stworzyliśmy jeszcze lepsze rozwiązanie.

Nagroda w konkursie Credit & Collections Technology Awards 2017

PowerCurve Originations firmy Experian zostało nagrodzone w kategorii „Najlepsze rozwiązanie do sprawdzania referencji i informacji kredytowych” podczas pierwszej ceremonii Credit & Collections Technology Awards 2017.

Ideą przyświecającą powstaniu konkursu jest nagradzanie innowacji technologicznych oraz wyróżnianie przedsiębiorstw i osób indywidualnych za ich sukcesy w ulepszaniu technologii w dziedzinie kredytów i windykacji.

Wybierając Experian na laurata nagrody, jurorzy zauważyli, że rozwiązanie PowerCurve Originations to: „Produkt, który usprawnił proces pozyskiwania klientów w dużych przedsiębiorstwach na całym świecie"

Możliwość łączenia wielu źródeł danych i podejmowania zaawansowanych pozwala na zaoferowanie osobom ubiegającym się o kredyt właściwych produktów i usług dopasowanych do ich indywidualnej sytuacji.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

  • Skracając czas oczekiwania na decyzję
  • Poprawiając wskaźniki akceptacji wniosków
  • Obniżając koszty pozyskania klienta

Jak to działa?

  • Przechwytywanie danych na etapie składania wniosku
  • Łączenie danych z pozostałymi źródłami informacji, w tym z biur informacji kredytowej i własnych baz danych
  • Podejmowanie zautomatyzowanych decyzji
  • Pomoc w uzyskaniu zgodności z przepisami
  • Czynne monitorowanie wyników

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć rozwój Twojej firmy

Podejmuj inteligentne decyzje dzięki…

PowerCurve Platform

PowerCurve Customer Management

PowerCurve Strategy Management

PowerCurve Collections