Wykrywanie nadużyć, zarządzanie strategiami anty-fraudowymi

Chroń swoją firmę przed oszustwami internetowymi, utratą reputacji i dochodów za pomocą narzędzi do wykrywania i zapobiegania wyłudzeniom i nadużciom.

Skontaktuj się z nami

Zapobiegaj oszustwom holistycznie w czasie rzeczywistym

W obliczu rosnącej fali cyberprzestępczości i oszustw internetowych coraz ważniejsze staje się podejmowanie środków ostrożności, zapobiegających oszustwom z wykorzystaniem skradzionych danych lub uzyskaniem nieautoryzowanego dostępu.

Zapobieganie oszustwom wymaga rozwiązań monitorujących wszelkie podejrzane aktywności. Tylko kompleksowe podejście do analityki danych pochodzących jednocześnie z wielu źródeł pozwoli na sprawne wychwycenie znamion próby oszustwa i zapobierzenie wyłudzeniom.

Codziennie kolejne osoby i przedsiębiorstwa stają się ofiarami oszustw, które wkroczyły w codzinność nas wszystkich. Dowiedz się, jak przedsiębiorstwa radzą sobie z tym problemem w raporcie dotyczącym oszustw w regionie EMEA.

Łączmy siły w walce z oszustami

Choć znany jest już nam cały szereg metod nadużyć i wyłudzeń, oszuści nie próżnują i co rusz wymyślają nowe sztuczki,  co sprawia, że identyfikowanie konkretnych zagrożeń i zapobieganie im staje się codzienną niekończącą się walką.

Nasze wieloletnie doświadczenie w technologiach, danych oraz nasze know-how w zapobieganiu i walce z oszustwami pozwala nam na wychwytywanie znamion wyłudzeń na każdym etapie relacji z klientem i powiadomienie Twojej firmy o lukach w Twoich zabezpieczeniach.

Zapobieganie oszustwom zaczyna się od skutecznego monitoringu akatywności klienta w kanałach kontaktu. Z chęcią porozmawiamy o tym od czego warto zacząć uszczelnianie systemu anty-fraudowego.

Jak nasze rozwiązania mogą pomóc Twojej firmie

Innowacyjne technologie

Chroń swoją firmę przed oszustami, wyeliminuj próby wyłudzeń i zwiększ swoją sprzedaż w kanałach zdalnych.

Proste i szybkie wdrożenie

Nasze rozwiązania można łatwo i szybko dostosować do procesów specyficznych dla danej firmy,  co ułatwia wdrożenie przy jednoczesnym zapewnieniu skalowalności.

Bezproblemowa ścieżka zakupowa klienta

Zmniejszaj przestoje, korzystając ze złożonych narzędzi autoryzacyjnych i kreuj pozytywne doświadczenia klienta od rozpoczęcia sesji, aż po jej zakończenie.

Ochrona danych i compliance

Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych oraz zgodności z wymogami prawa.

Poznaj nasze rozwiązania do walki z oszustwami

Łącząc ze sobą różne produkty, można z powodzeniem zabezpieczyć się przed szeregiem metod oszustw. Staw czoła przestępcom dzięki elastycznym i łatwym do zintegrowania rozwiązaniom firmy Experian do wykrywania i zarządzania oszustwami.

Fraud Services Plattform

Hunter

Zapobieganie wyłudzeniom kredytów dzięki narzędziu Hunter

Fraud Services Plattform

FraudNet

Chroń swoich klientów nie ograniczając ich aktywności w sieci

Debt Defense

Debt Defence

Lepiej zapobiegać, niż leczyć

CrossCore™

CrossCore™

Pierwsza inteligentna platforma typu plug-and-play dla usług chroniących przed oszustwami i kradzieżą tożsamości

Cyber Agent

Cyber Agent

Skuteczne zapobieganie oszustwom i ulepszona obsługa klienta